Ratownictwo jest naszą pasją!

Docieramy tam, gdzie inni muszą się poddać.

TWIN-MED

Zabezpieczenie medyczne w dniu dzisiejszym, nie jest już tylko wymogiem opisanym paragrafami, bezpieczeństwo Państwa klientów, jest Waszym moralnym obowiązkiem.
TWIN-MED powstał, aby zapoznać Państwa z nową erą zabezpieczeń medycznych... erą, w której nie dojdzie do sytuacji, kiedy ktoś pomocy otrzymać nie może. Nasz personel przygotowany jest do niesienia pomocy w terenie niedostępnym innym zespołom. Zdarzenia organizowane w lasach, na terenie byłych poligonów czy żwirowni, nie stanowią problemu dla naszych logistyków, natomiast doświadczenia jakie zdobywamy w Państwowym Pogotowiu Ratunkowym, Państowej Straży Pożarnej, oraz Wojsku Polskim, pozwolą nam w pełni wykorzystać sprzęt jaki posiadamy.

Zespół

Firma TWIN-MED została założona przez braci bliźniaków, wykwalifikowanych ratowników medycznych, czynnie pracujących w pogotowiu raunkowym oraz szpitalnym oddziale ratunkowym.

Obecnie zespół składa się z:
ratowników medycznych

kierowców

strażaków PSP oraz OSP

lekarzy

ratowników KPP

żołnierzy z doświadczeniem bojowym

Sprzęt

Flota firmy dostosowana jest obecnie do działań w każdych okolicznościach, oraz w najtrudniejszym nawet terenie. Poza podstawowym pojazdem, jakim jest Ford Transit, firma posiada OFF-ROADOWY ambulans z napędem 4X4 z pełnym wyposażeniem oraz dwa quady patrolowo-interwencyjne, co pozwala nam szybko dotrzeć do poszkodowanych w niedostępnym terenie, a następnie zabezpieczyć ich, ewakuować i przekazać placówce leczniczej

Działania

Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do zabezpieczeń medycznych. 

Często działamy również charytatywnie wspierając wszelkiego rodzaju zbiórki pieniężne na leczenie chorych dzieci, organizując wystawy sprzętu, czy pokazy ratownictwa.